Představení týmu žen

Vážení fandové našeho klubu,

rozhodli jsme se vám zpestřit předčasně ukončenou podzimní část sezóny a vyzpovídali jsme pro vás naše hráčky týmu žen, působící v Divizi D. 

Teď si alespoň můžu říct, že to bylo moje nejlepší golmanské období v životě, i když tomu výsledky úplně nenasvědčují.

Mrzí mě všechny prohry, které máme za sebou, ale někdo prohrát musí.

Zkouším dělat všechno tak, aby byl spokojený s mým výkonem. Nesnažím se být lepší než on, snažím se být tak dobrá, jak jen to jde. Když není spokojený, nebyl to dobrý výkon.
Už jen to, že přijel jejich autobus, byl pro nás všechny velký zážitek, který pokračoval přes nástup až k samotnému zápasu. Přišlo nás tenkrát podpořit takové množství diváku, že se nemohli ani vejít do našeho malého areálu a i přes ne moc příznivý výsledek si myslím, že jsme neudělali ostudu a jako málo kdo můžeme říct ,, Ano zahráli...
Sice jsme na začátku moc nevyhrávaly, ale Vráťa z nás vytvořil skvělou partu, která držela spolu. Na tréninky nás chodilo i třicet. Když pak u družstva skončil, spousta z nás to i obrečela. Na ty začátky nikdy nezapomenu.