CLUB TOURNAMENT 2013

Výsledky 4. ročníku

30. prosince 2013 se v hale Elim uskutečnil 4. ročník Club tournament ve futsalu, který pořádá VV TJ Hradiště. Zde jsou výsledky i video z oblíbené akce.

VÝSLEDKY:

5 gólů
- Bílý P.,
4 góly
- Novotný M., Vorel J., Rybár T.
3 góly
- Pichlík L., Valach M.
2 góly
- Matějka O., Říha L., Pelikán M., Plic O.
1 gól
- Malý P., Slavíček A., Žalud P., Bouška J., Trčka D., Hanus L., Reich A., Velický Z., Žalud T., Novotný O., Dub M.

Hráčům týmu Hradiště "A", přejeme skvělé zážitky při pracovních činnostech pro blaho klubu ☺

Video z Club Tournament 2013

HISTORIE

• Výsledky 1. ročníku (2010)
    ... vítězné mužstvo: König J., Vepřovský J., Kocián D., Kálal J., Zabloudil L.
    ... nejlepší střelci: 6 - Zabloudil L., 5 - Čítek M., 4 - Plic O., Ptáček M.
    ... poražené mužstvo: Rybár T., Brožík A., Vyrostek L., Kotalík P., Kašpar M., Velický Z.
  • Výsledky 2. ročníku (2011)
    ... vítězné mužstvo: Pichlík L., Zabloudil L., Mužík L., Smitka B.,Novotný M., Kunt, Klas
    ... nejlepší střelci: 6 - Matějka T., 4 - Brožík A., Klusoň M., 3 - Rybár T., Bílý P., Reich, Suda
    ... poražené mužstvo: Hronek L., Rybár T., Novotný O., Vorel J., Rája L., Doležal, Hájek J.
  • Výsledky 3. ročníku (2012)
    ... vítězné mužstvo: Šafárik M, König D., Hanus L., Fučík J., Brožík A., Vorel J., Holec K.
    ... nejlepší střelci: 4 - Šafárik M., 3 - Zabloudil L., Bílý P., 2 - Plic O., Vorel, Holec, ,Žalud P.
    ... poražené mužstvo: Čítek M., Žalud P., Vyrostek L, Šindelář P., Klas D., Velický Z.
  • Výsledky 4. ročníku (2013)
    ... vítězné mužstvo: König J., Bílý P., Rybár T., Novotný P., Vorel J., Nevřela T., Trčka D.
    ... nejlepší střelci: 9 - Šafárik M., 5 - Bílý P., 4 - Novotný M., Vorel J., Rybár T.,
    ... poražené mužstvo: Pichlík L, Zabloudil L., Malý P, Černý R., Smitka B., Machatý R., Slavíček A.