Představení týmu žen

Vážení fandové našeho klubu,

rozhodli jsme se vám zpestřit předčasně ukončenou podzimní část sezóny a vyzpovídali jsme pro vás naše hráčky týmu žen, působící v Divizi D.

Sice jsme na začátku moc nevyhrávaly, ale Vráťa z nás vytvořil skvělou partu, která držela spolu. Na tréninky nás chodilo i třicet. Když pak u družstva skončil, spousta z nás to i obrečela. Na ty začátky nikdy nezapomenu.
Na některých zápasech bylo vidět, jak jsme semknutý tým, jeden takový, pro mě památný, je zápas s Protivínem, kdy jsme po poločase i mojí zásluhou prohrávaly 4 - 1 a v druhé půli jsme se neskutečně zvedly a dokázaly vyrovnat.

Ženskému týmu Hradiště se v uplynulé sezoně opět dařilo a já hlavně chtěla hrát fotbal, a ne sedět na lavičce náhradníků Sparty, tak jsem se domluvila, že tento rok budu hrát s holkami z Hradiště.
Těžší, než založit ženský fotbalový tým, je ho udržet, což se nám naštěstí zatím daří.