[Ženy] Vítězství v krajské kvalifikaci obhájilo družstvo Hradiště

Komentář trenéra Petra Novotného:

V zimním období jsme absolvovali již druhý turnaj. Po dvou týdnech starém vítězství v Soběslavi jsme do Českých Budějovic jeli v roli favorita. Do turnaje děvčata vstoupila snadnou výhrou nad týmem Borovan 4:0. V druhém utkání byl naším soupeřem tým ze Sezimova Ústí. Holky měly velké množství vyložených šancí, ale nepodařilo se je proměnit, a tak po smolně obdrženém gólu v závěru zápasu byl výsledek 1:1. Poslední dvě utkání nás čekal tým Mokré "A" a "B". V prvním zápase jsme špatně kombinovali a poprvé v turnaji prohrávali. S přispěním velké bojovnosti děvčata dokázala zápas otočit a vyhrát 2:1. V posledním utkání turnaje jsme už vedli 2:0 a chtěli přidat další góly pro lepší celkového skóre. Největším problémem byla naše špatná střelba a místo klidného konce jsme obdrželi gól na konečných 2:1.

Hráčky k turnaji přistoupily zodpovědně a pochopily, že radost ze hry mají, když hrají týmově a hodně kombinují místo nakopávání na náhodu.