[Muži] Přípravné zápasy

13.08.2017

13.8.2017 (Neděle) Hluboká (B + pendlové z A) 4 - 4 Hradiště
Sestava: Valach P. - Hubička, Chassard, Kocián, P. Žalud - Čejka, Valach M., Blažek, Kačírek - Pichlík, Rybár; Střídali: Zabloudil, Slavíček
Góly: Pichlík 2x, Rybár, Zabloudil

29.7.2017 (Sobota) turnaj, pořadatel TJ Dříteň
Přihlášené týmy: TJ Dříteň, TJ Hradiště, TJ Slavoj Hrdějovice, 1. FC Boston Kluky

Ve skupině
TJ Hradiště 1 - 3 TJ Slavoj Hrdějovice
Góly: Zabloudil

o 3. - 4. místo

TJ Hradiště 3 - 7 1. FC Boston Kluky
Góly: Zabloudil, Valach M., Mužík

Turnaje se zúčastnily:
Kaška M., Žalud P., Hanus L., Slavíček A., Doležal L., Valach M., Valach P., Blažek T., Rybár T., Čejka D., Zabloudil L., Mužík L., Vodvářka J.

2.8.2017 (Středa) FC AL-KO Semice 5-5 TJ Hradiště (3-2)

Góly: Císařovský 2, Veleman 2, Kubiš, - Čejka, Mála, Žalud 2, Zabloudil

Rozhodčí: Daniel Petričák

Semice: Dvořák - Zoch, Breibisch, Koller, Kubiš, Pekárek, Zborník, Císařovský, Veleman, Hadáček, Cimbura

Střídali: Poskočil, Dvořáček, Kadlec, Buchtele, Keclík

Hradiště: Lapeš - P. Valach, Hanus, Žalud, T. Kunt, Mála, Čejka, M. Valach, Kačírek, Zabloudil, Pichlík

Střídali: Kocián, Brožík, M. Kunt, Mužík

SEMICE - Ve středu 2. srpna se na semickém hřišti hrálo přípravné utkání mezi Semicemi a Hradištěm. Domácí loni skončili mezi nejlepšími manšafty fotbalové 1. B třídy a byl to pro ně první zápas po letní přestávce. Hradišťané, kteří spadli z 1. A třídy do stejné soutěže, si svou premiéru odbyli už minulý týden na turnaji v Dřítni, kde skončili na posledním místě. Hra byla vyrovnaná a velmi atraktivní pro diváky, kteří měli možnost vidět deset gólů, po pěti na každé straně. K výhře měli blíže hosté, ale v poslední minutě semický kapitán, Martin Císařovský, mířil přesně a duel skončil spravedlivou remízou.