[Muži] Hradiště po remízové sérii poprvé nebodovalo

23.04.2017

PÍSEK/HRADIŠTĚ - Nedělní odpoledne na píseckém kopci patřilo zápasu fotbalové 1. A třídy, kde domácí A tým přivítal pátý Vacov. Hradiště zatím v každém zápase jarní části sezony dokázalo ukořistit bod a to i proti mnohem silnějším soupeřům. Navzdory této bilanci vstupovalo do zápasu z úplného dna tabulky. Svěřenci trenéra Miroslava Laňky chtěli konečně prolomit jednobodovou sérii a před domácím publikem naplno bodovat. Bezbrankový stav vydržel téměř celou první půli. Několik závarů ve velkém vápně domácích díky bezchybným zákrokům vždy vyřešil brankář Michal Kaška. Těsně před odchodem na přestávku Hradiště poprvé inkasovalo po rohovém kopu. Ve druhém poločase hosté nenechali nic náhodě, přidali ještě dva góly a ze hřiště hradišťského outsidera si odvezli zasloužené tři body.

TJ Hradiště - SK Vacov 0:3 (0:1)

Branky: 44. Mls, 55. Ketzer, 57. Valta

Rozhodčí: Albert - Komzák, Klimeš. ŽK: 2:2 (Žalud, Kaška - Uhlíř, Mach). Diváků: 81

Hradiště: Kaška - Výrostek, Chassard, Jonszta (70. Slavíček), Blažek, Brožík (46. König), Žalud (77. Hubička), Hanus, Pichlík, Rybár, Čejka (66. Mála)

Vacov: Lácha - Bujok, Červenka, A. Mach, Ketzer, Uhlíř, Mls, Roučka (88. D. Vítovec), Zitta (90. Mikeš), R. Mach, M. Vítovec (46. Valta)

Ve středečních Píseckých postředích objektivně duel zhodnotí trenér Hradiště Miroslav Laňka a gólman Michal Kaška vysvětlí, za co v samém závěru utkání uviděl žlutou kartu.