[Mládež] Zimní příprava

14.05.2017

2006 Mladší žáci "C"

Tým starší přípravky TJ Hradiště (ročník 2006) se v halové sezoně zúčastnil dvou dlouhodobých turnajů a jednoho turnaje jednodenního. Účast na turnajích je pro tým příležitostí porovnat vlastní fotbalové dovednosti s kvalitními týmy ze sousedních okresů a krajů.

1. Zimní liga Dynamo pro roč. 2006

Prvním vícekolovým turnajem byla Zimní liga na SCM Složiště pořádaná klubem Dynamo České Budějovice. Týmu TJ Hradiště se jen těsně nepodařilo probojovat do finálové skupiny. Kvalita postupujících týmů (SKP ČB, FC Písek, 1. FK Příbram, Viktoria Plzeň, Dynamo ČB) byla vysoká a jejich široká kvalitní základna byla rozhodujícím faktorem. V nadstavbové části hráči odehráli dvě naprosto rozdílná kola. První kolo skončilo se čtyřmi porážkami a skórem -13 (bohužel došlo na souběh s turnajem v Týně, kde ve stejnou dobu probíhal boj o medaile). Druhé kolo odehrálo Hradiště v plné sestavě a potvrdilo své umístění po základní skupině. Účinkování na Dynamu zakončilo čtyřmi výhrami a skórem +16. V součtu to však stačilo pouze na 8.místo.

Plus: turnaj je dobře organizován, fotbalové zázemí je výborné, startovné nízké

Mínus: kvalita rozhodčích

2. Týnská zimní halová liga pro roč. 2006 a ml.

Turnaj v Týně nad Vltavou v kategorii starší přípravka je pořádán týnským fotbalovým klubem a probíhá v místní sportovní hale. Po odehrání třech kol základní části se tým Hradiště bez problémů probojoval do finálové pětice, kde v dalších dvou kolech bojoval o konečné umístění. Bezkonkurenční tým Vimperku ,,dovolil" ostatním týmům bojovat pouze o stříbrné a bronzové medaile. Z osmi kvalitních utkání nadstavbové části si Hradiště započítalo šest výher a odměnou bylo vynikající 2. místo (= vlastně výhra v turnaji).

Plus: turnaj je dobře zajištěn organizačně, zázemí výborné, vyrovnanost týmů (krom Vimperku)

Martina Klementová, vedoucí

2007 Starší přípravka "B"

Tým se zúčastnil zimní ligy v Benešově, kde obsadil páté místo. Turnaj splnil účel, nováčci se dobře uvedli a mužstvo se začíná sehrávat.

Výborného výsledku na tomto turnaji dosáhl Jan Veselý, který vyhrál tabulku střelců s 18 vstřelenými góly.

Martin Smeták, trenér

2008 Starší přípravka "C"

Tým přípravky TJ Hradiště ročník 2008 se v halové sezoně zúčastnil dvou dlouhodobých turnajů (pětikolové turnaje za účasti 10ti týmů). Účast na halových turnajích byla pro tým jednoznačně přínosná. Tým měl příležitost porovnat vlastní fotbalové dovednosti s kvalitními týmy ze sousedních okresů a krajů.

1. Zimní liga Dynamo pro roč. 2008

Prvním vícekolovým turnajem byla Zimní liga na SCM Složiště pořádaná klubem Dynamo České Budějovice. Tým Hradiště odehrál základní část s osmi výhrami a jedinou porážkou a bez problémů postoupil do finálové pětice (TJ Hradiště, FC Písek, Viktoria Plzeň, Novosedly nad Nežárkou, J.Hradec). První kolo nadstavbové části se hráčům velmi vydařilo a odjížděli domů se čtyřmi výhrami a skórem 20:4. Na poslední kolo turnaje tedy přijížděli s jasným cílem - zisk zlatých medailí. Po třech vyhraných zápasech bylo rozhodnuto, že mise dopadla úspěšně - vítězství v turnaji pro tým TJ Hradiště. Radost hráčům nezkazila ani prohra v posledním zápase. Zlaté medaile byly pro naše fotbalisty zaslouženou odměnou.

Mínus: týmy výkonnostně nevyrovnané, kvalita rozhodčích

2. Týnská zimní halová liga pro roč. 2008 a ml.

Turnaj v Týně nad Vltavou v kategorii mladší přípravka je pořádán týnským fotbalovým klubem a probíhá v místní sportovní hale. Po odehrání třech kol základní části se tým Hradiště probojoval do finálové pětice, kde v dalších dvou kolech hrál o konečné umístění. Navzdory marodce a ,,neschopnosti" dát gól, zvládl tým hlavně díky kvalitní obraně vybojovat krásné 3. místo.

Plus: turnaj je dobře zajištěn organizačně, zázemí výborné, příjemné ukončení turnaje se spoustou cen