[2008] Soutěž o dresy od Věci na fotbal vyhrála přípravka TJ Hradiště

21.07.2017

Ostře sledovaná soutěž portálu Jihočeský fotbal o voucher v hodnotě 20 tisíc korun, který poskytl hlavní partner - prodejce sportovního vybavení Věci na fotbal - vyhrála fotka benjamínků z Hradiště u Písku. V hlasování vyhrála o jediný hlas.

Martina Klementová, vedoucí mužstva TJ Hradiště (ročník 2008), se o soutěži Jihočeského fotbalu dozvěděla na webu OFS Písek. "Narazila jsem na to v sobotu a měla jen jeden den na zaregistrování a vybrání vhodné fotky," vyprávěla. Samotný snímek byl pořízen před vůbec prvním zápasem přípravky TJ Hradiště. A na něm je zjevné, že místní naděje potřebují dresy jako sůl. "Do hlasování jsem zapojila všechny známé. Jsem moc ráda, že se to povedlo," potěšilo nejen Martinu Klementovou, ale i celý tým. 

Voucher pro vítěze soutěže si převzala společně se synem Martinem přímo v prodejně Věci na fotbal na Borku od majitele Romana Havla (na snímku). "Rádi jsme soutěž podpořili. Vítězné Hradiště je naším dlouholetým zákazníkem, takže se to sešlo přímo ideálně. Navíc je to pro děti a to potěší dvojnásob," uvedl Havel za firmu Věci na fotbal.

S novými dresy vyběhli na rodiče
Vzhledem k působení ve dvou soutěžích si kluci z Hradiště vybrali dvě sady nových dresů. "Předání proběhlo na dokopné za účasti trenéra Vráti Pekla a rodičů. Nadšení bylo obrovské. A kluci hned v dresech vyběhli na trávník na zápas dětí proti rodičům," prozradila Martina Klementová, kdy benjamínci Hradiště poprvé oblékli zbrusu nové dresy. Přípravka TJ Hradiště, ročník 2008, se v minulé sezoně zúčastnila dvou soutěží pořádaných OFS Písek. "Kluci hráli okresní přebor mladších přípravek a z devíti týmů skončili sezonu na čtvrtém místě. Výběr týmu hrál i okresní přebor starších přípravek (soutěž pro ročníky 2006 a mladší), kde ze 13 týmů skončil na krásném 10. místě," uvedla vedoucí mužstva Martina Klementová k umístění v ročníku 2016/17. 

Rádi bychom tímto poděkovali všem, kdo se do hlasování pro naši přípravku zapojili.