Tipovačka Fifa World Cup 2014

Po dvou kolech vede Lukáš Hronek a Petr Doležal

Nabízeme vyhodnocení prvních dvou kol naší tipovačky, tedy přesných tipů na výsledky osmi vybraných zápasů a tipů na 16 osmifinalistů.

V 1. kole se nejlépe dařilo Lukáši Hronkovi, který trefil 6 z 8 tipů a k tomu přidal dva přesné výsledky (Brazílie - Chorvatsko 3-1 a Rusko - Belgie 0-1), za což získal 10 bodů. Jen o bod méně si připsali Marek Šafárik, Petr Doležal a Lukáš Vyrostek.

V 2. kole byl nejúspěšnější Jakub Dušek, jenž jako jediný správně trefil 12 z 16 osmifinalistů. Zklamali ho pouze Španělé, Japonci, Italové a fotbalisté Hondurasu, nicméně hned dva z těchto týmů tipoval na medaili, což ho v konečném zúčtování může stát důležité body. 11 postupujících ze skupiny správně tipli Luboš Říha, Ondřej Klement, Martin Klement.

Po dvou kolech nasbírali nejvíce bodů (celkem 18) Lukáš Hronek a Petr Doležal. Se 17 body je pronásledují Luboš Říha, Marek Šafárik, Martin Klement, Lukáš Vyrostek a Jakub Vodvářka. O bod méně má Lukáš Mužík, dalších sedm soutěžícíh po dvou kolech nasbíralo 15 bodů a drží tak kontakt s předními příčkami.

  • Pořadí po dvou vyhodnocených kolech je k dispozici ke stažení v excelu