[Muži] Dříteň – Hradiště 6:3 (3:2)

31.07.2022

Do Dřítně jsme odjížděli jen s jedenácti hráči a náhradním brankářem. Z důvodu oslav, práce a dovolených se omluvilo jedenáct hráčů, museli pomoct i hráči B týmu Zabloudil a Rybár. O to větší možnost měli hráči se ukázat. Začali jsme v profesorském stylu a neproměněním několika šancí. Stačil ale jeden rychlý útok, špatné vyběhnutí brankáře a bylo to 1:0. Dál jsme zahazovali jednu šanci za druhou a soupeř trestal až na 3:0. V závěru poločasu snížil po hrubé chybě brankáře Zabloudil a v poslední minutě Kačírek. Ten se nemohl koukat na nemohoucnost našeho útoku a po krásné kombinaci s Hejným srovnal na 3:3. Bohužel ten se po chvíli zranil, po jeho vystřídání i Doležal a dohrávali jsme v deseti. Dál jsme měli častěji míč na kopačkách a dál jsme zahazovali šance, ale domácí z rychlých útoků do otevřené obrany zvyšovali na konečných 6:3.

Trenér Vlastimil Klusoň: Dostali jsme lekci z produktivity. Co je nám platné, že předvádíme pěkný fotbal, když neproměníme snad patnáct tutovek. Hrozně to sráží tým do kolen. Hráči měli jednu z posledních možností se ukázat, ale až na výjimky mě moc nepřesvědčili. Snad spadneme zpět na zem. Bez bojovnosti, tréninku, disciplíny a týmovosti to nikam nedotáhneme. A nejhorší je, že někteří hledají chyby pořád jinde.