[Muži] Bavorov – Hradiště 0:2 (0:1)

14.08.2022

K poslednímu přípravnému utkání náš tým zajížděl do Bavorova, který hraje prachatickou skupinu I.B třídy. Na nízce zastřiženém trávníku jsme předváděli pěkný kombinační fotbal. V 18. minutě po dvou neproměněných šancích vysunul Třeštík do uličky Řezáče, který své sólo proměnil. Další šance Gažíka a Tichavy zůstaly nevyužity a tak se šlo do šaten za stavu 0:1.

Ve druhém poločase se obraz hry neměnil, další šance postupně neproměnili Tichava, Třeštík ani Gažík a tak se vydal do soupeřova pokutového území Hubička, který svoji šanci chladnokrevně proměnil. V další fázi utkání přibývalo nepřesností a pokud se naši hráči dostávali do šancí, končilo to špatnou koncovkou nebo jistými zákroky domácího brankáře.

Trenér Vlastimil Klusoň: Čekal jsem od nás trochu víc. Trápí nás mizerná koncovka a přechodová fáze. Na branku se strašně nadřeme. Ale to je u našeho mladého týmu dlouhodobé trápení.

Sestava: Kaška (Žalud), Mála, Hřebejk, Valach, Čejka, Třeštík, Horník, Stropnický, Tichava, Řezáč, Gažík
Střídali: Hubička, Schroll