Historie sezón

2017/18 - Aktuální sezóna

Zatím neaktualizováno

MUŽI A

Soutěž: I. B třída, sk. C (jihočeský KFS)
Trenér: Miroslav Laňka (podzim), Vlastimil Klusoň (jaro)
Vedoucí: František Hromádka (podzim), Lukáš Mužík (jaro)

MUŽI B

Soutěž: okresní přebor II. třída (OFS Písek)
Trenér: Miroslav Novotný

ŽENY

Soutěž: Divize D - ŘK Čechy
Trenér: Petr Novotný

ST. DOROST (1999-00)

Soutěž: KP (U19) - jihočeský KFS
Trenér: Jiří Pokorný

ML. DOROST (2001-2002)

Soutěž: KP (U17) - jihočeský KFS
Trenér: Jiří Doležal

STARŠÍ ŽÁCI A (2003-04)

Soutěž: Krajský přebor (U15)
Trenér: Petr Bílý
Vedoucí: Magda Smolová 

STARŠÍ ŽÁCI B (2003-04)

Soutěž: I. A třída, sk. B - jihočeský KFS
Trenér: Vratislav Peklo

MLADŠÍ ŽÁCI A (2005)

Soutěž: Krajský přebor (U13)
Trenér: Vratislav Peklo
Asistent: Alois Švarc 

MLADŠÍ ŽÁCI B (2006)

Soutěž: I. A třída, sk. B
Trenér: Miloš Kašpar
Asistent: Lukáš Šindelář
Vedoucí: Martina Klementová 

MLADŠÍ ŽÁCI C (2008 'A')

Soutěž: Okresní přebor - OFS Písek
Trenér: Michal Peklo
Vedoucí: Martina Klementová

MLADŠÍ ŽÁCI D (2005 dívky)

Soutěž: Okresní přebor - OFS Písek
Trenér: Lucie Mužíková
Asistent: Michaela Veselá
Vedoucí: Alexandra Sigmundová

STARŠÍ PŘÍPRAVKA A (2007 'A')

Soutěž: Okresní přebor - OFS Písek
Trenér: Vojtěch Hemala 
Vedoucí: Roman Konopa

STARŠÍ PŘÍPRAVKA B (2007 'B')

Soutěž: Okresní přebor - OFS Písek sk. A
Trenér: Martin Smeták
Vedoucí: Petra Veselá

STARŠÍ PŘÍPRAVKA C (2008 'B')

Soutěž: Okresní přebor - OFS Písek sk. A
Trenér: Vratislav Peklo
Vedoucí: Martina Klementová

STARŠÍ PŘÍPRAVKA D (2009 'A')

Soutěž: Okresní přebor - OFS Písek sk. A
Trenér: Ondřej Procházka

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA I (2009 'B')

Soutěž: Okresní přebor, OFS Písek
Trenér: Antonín Pajma

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA I B (2010 'A')

Soutěž: Okresní přebor, OFS Písek
Trenér: Petr Bílý

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA II A (2010 'B')

Soutěž: Okresní přebor, OFS Písek
Trenér: Jan Biněda

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA II B (2011 'A')

Soutěž: Okresní přebor,  OFS Písek
Trenér: Radek Kápl

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA II C (2011 'B')

Soutěž: Okresní přebor, sk. II - OFS Písek
Trenér: Zdeněk Roušal

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA III A (2010)

Soutěž: Turnaje U7
Trenér: Vratislav Peklo
Asistent: Marek Kučera

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA III B (2011)

Soutěž: Turnaje U7
Trenér: Radek Kápl

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA III C (2011)

Soutěž: Turnaje U7
Trenér: Zdeněk Roušal

PŘED PŘÍPRAVKA (2012 a ml.)

Soutěž: pouze tréninky
Trenér: Petr Vyterna