[Ženy] Hradišťanky se rozloučily se sezonou a s fanoušky remízou

28.05.2017

PÍSEK/HRADIŠTĚ - V tropickém sobotním odpoledni 27. května nastoupily hráčky Hradiště ke svému poslednímu zápasu jarní části divize D. Na domácím trávníku přivítaly rivalky z Jindřichova Hradce.

Od začátku diváci, kteří zavítali na písecký kopec opravdu v hojném počtu, sledovali vyrovnaný duel. Mírnou převahu domácích zužitkovala Barbora Němečková, která po hezké kombinaci otevřela skóre. Slunce pálilo, a to se odrazilo na výkonu obou družstev. Utahaná hra bez nabídky a nápadu, hlavně na straně domácích, vedla k otočení skóre na 1:2. Poté se ale Hradišťanky zvedly, když se o vyrovnávací branku postarala Jana Cinglová. Do poslední minuty domácí dívky svého soupeře tlačily a usilovaly o tři body. Míč několikrát skončil na konstrukci jindřichohradecké branky, ale vítězný gól vyčerpané domácí fotbalistky vstřelit nedokázaly. Týmy se rozešly smírně, body si spravedlivě rozdělily a na Hradišti mohla vypuknout závěrečná dokopná.

TJ Hradiště - TJ Sokol Jindřichův Hradec 2:2 (1:0)

Branky: 17. Němečková, 80. Cinglová - 55. Šteflová, 75. Plucarová

Rozhodčí: Záhorský - Čarek, Štiak. Diváků: 102

Hradiště: Vaňková - Veselá, Mužíková, Jamburová, Hynoušová, Kálalová, Hrušková, Němečková, Nimburská, Sigmundová, Michalcová. Střídaly: Cinglová, Sitterová, Michalová, Štefanová