[Muži] Finále Jitex Comfort Cupu

26.06.2017

V sobotu 24. června krátce po poledni nastoupily k finálovému zápasu fotbalového Jitex Comfort Cupu, který pořádá Okresní fotbalový svaz Písek, rezervy Čimelic a Hradiště.

Hráči z kopce nad Pískem byli myšlenkami asi ještě v kabině a po prvních pěti minutách prohrávali brankami Jakuba Klimeše a Václava Noska už 2:0. Druhý jmenovaný dokázal během prvního poločasu ještě dvakrát překonat soupeřova brankáře a připsat si tak na své konto hattrick.
Na druhý poločas však přišlo Hradiště jako vyměněné, rychlými góly Pavla Žaluda a Matyáše Pinty snížilo na dvougólový rozdíl. Vítr z plachet jim sebral chvíli poté David Varhan, který opět navýšil náskok svého týmu na tři branky. Ve druhé půli mělo více ze hry Hradiště, to potvrdili dalšími třemi brankami a bylo vyrovnáno. Krátce před koncem Čimelice strhly vítězství na svou stranu, když po rohu rozhodl David Příborský.

SK SIKO Čimelice B - TJ Hradiště B 6:5 (4:0)

Branky: Nosek 3, Klimeš, Varhan, Příborský - Žalud, Pinta, Zabloudil, M. Kunt, Kačírek

Rozhodčí: Koukol - Štěrba, Pravda. ŽK: 2:3 (Nekl, Nosek - M. Kunt, T. Kunt, Mála). Diváků: 51

Čimelice: Kuchta - Kuchejda, Kotalík, Klimeš, Káš, Varhan, Nekl, Hák, Gottfried, Froněk, Příborský. Střídali: Gottfried jr., Nosek

Hradiště: Hrach - Novotný, Pinta, Doležal, Mužík, Mařík, Vladyka, M. Kunt, Zabloudil, Vodvářka, Pekárek. Střídali: Kovář, Mála, Rybár, T. Kunt, Kačírek, Žalud

Zdroj: jcted.cz