Fotbalová liga předškoláků

17.01.2018

"Akce je realizována za finanční podpory města Písku". 

TJ Hradiště pořádalo pro děti předškolního věku akci s názvem "Fotbalová liga předškoláků" do které se aktivně zapojilo 129 dětí z 5 mateřských školek  ( 8. MŠ Písek - Zeyerova - modrá a zelená třída, 11. MŠ Písek-Hradiště, 13. MŠ Písek - Třída Přátelství, MŠ Dobev, MŠ Kestřany). V pěti turnajích se děti s patřičným zapálením učily fotbalovým dovednostem pod vedením zkušených trenérů a asistentů. Po dovednostních disciplínách se na konci každé akce, uskutečnila utkání, kterým nechyběla energie, góly a hlavně nadšení všech účastníků. Děti, které nebyly zapojeny přímo v utkání dělaly báječnou fanouškovskou atmosféru. Pořadatelé zcela správně vyhlásili za vítěze celé akce všechny účastníky turnaje, kteří budou patřičně odměněni.

Poděkování patří také učitelkám zmíněných školek, za jejich výborný přístup a pomoc při organizaci dětí. 

Alois Švarc - pořadatel:

Turnaje splnily svůj účel, děti jsme učili první fotbalové krůčky, pestrý program, který jsme pro ně připravili je bavil a nás překvapilo jejich nadšení v poznávání této hry. Žádné utkání neskončilo bez gólů. Díky kladnému ohlasu všech účastníků turnaje, chceme v akcích pokračovat i v roce 2018. Pokud to počasí dovolí, tak v našem areálu, v případě nepříznivého počasí se přesuneme do haly.

Zájemci z řad dětí, kteří budou chtít ve sportovních aktivitách pokračovat v našem klubu, jsou vítáni a mají první rok sportování zcela zdarma a to i díky podpoře města Písek.