Vráťa Peklo dostal prestižní Cenu Dr. Jíry

10.05.2016

Vratislav Peklo byl za svou dlouholetou vynikající trenérskou činnost v klubu TJ Hradiště, ale funkcionářské schopnosti v OFS Písek odměněn Fotbalovou asociací České republiky Cenou Dr. Jíry.

fotografie:©prostejovsky.denik.cz

Napsali o Vráťovi:

Dlouholetý obětavý funkcionář mládeže na oddílové, okresní a krajské úrovni. Život spojil s mládežnickou kopanou v oddíle TJ Hradiště, kde dlouhá léta trénuje několik kategorií přípravek a mladších žáků. V OFS Písek je členem výkonného výboru a zároveň více než dvacet let předsedou komise mládeže a trenérské komise. Má velkou zásluhu na zvýšení kvality fotbalové mládeže a úrovně trenérů v píseckém okrese.

Cena JUDr. Václava Jíry
- FAČR je každoročně udělována osobnostem, které se významně zasloužily o rozvoj českého fotbalu. Oceňováni tak bývají bývalí vynikající hráči či dlouholetí obětaví trenéři a funkcionáři. Cena má dva stupně:

• "Velkou plaketu" - tu dostávají obvykle tři vybrané osobnosti (za rok 2016 František Cipro, Jaroslava Rinnerová-Poláčková a František Sahula)
  • "Malou plaketu" - udělovaná osobnostem rozvíjejícím fotbal v krajích České republiky