[Muži] Po píseckém derby zůstaly body v Semicích

24.09.2017

V sobotu po poledni se v Semicích hrálo jedno z utkání sedmého kola fotbalové B třídy.

Domácí tým, který se drží v popředí tabulky, přivítal soupeře z jejího chvostu, nedaleké Hradiště. Semickým chyběli oba Keclíkové a na jejich hře to bylo znát. Od začátku utkání se hrál vyrovnaný fotbal s častými nepřesnostmi obou mužstev. Na přestávku hráči odcházeli smírně 1:1. Ve druhé půli se Semice zvedly a byly lepším týmem. Hosté drželi remízu až do 82. minuty, když jako už tradičně inkasovali po standardní situaci. Trochu utrápené tři body zůstaly v semickém areálu, Hradiště nadále zůstává bez výhry.

FC AL-KO Semice - TJ Hradiště 2:1 (1:1)

Branky: Antony, Zborník - Matějka

Rozhodčí: Šťastný - Krejník, Tanáč. ŽK: 2:3 (Holub, Čedík - Pichlík, Blažek, J. König). Diváci:30

Semice: Poskočil - Antony, Císařovský, Čedík, Nousek, Sádlo, Zborník, Holub, Buchtele, Veleman, Škulina (71. Mendel)

Hradiště: Kaška - Blažek, Matějka, M. Valach (36. Mála), Hanus, Žalud, Pichlík, D. König, hubička (84. Kačírek), Kocián, J. König

Zdroj: jcted.cz