[Muži] Hradiště rozstřílelo Božetice a poprvé v sezoně vyhrálo

29.09.2017

Ve čtvrtek 28. září odpoledne se na Hradišti hrálo další utkání fotbalové B třídy. Domácí přivítali tým Božetic.

Hradiště bylo prozatím bez výhry a s jedním bodem se krčí na konci tabulky. Že chtějí Písečtí bezbodovou šňůru přetrhnout, bylo vidět na hře od první minuty. Už po čtvrt hodině díky krásné trefě kapitána Tomáše Blažka šli dovedení. Do konce první pětačtyřicetiminutovky se už skóre neměnilo. V druhé půli se hradišťští hráči rozstříleli. David Čejka se trefil hned dvakrát. V závěru Luboš Zabloudil upravil skóre na čtyřbrankový rozdíl. Domácí tak poprvé v sezoně berou tři body.

TJ Hradiště - TJ Božetice: 4:0 (1:0)

Branky: Čejka 2, T. Blažek, Zabloudil

Rozhodčí: Klimeš - Ambrožová, Matura. ŽK: 3:0 (Matějka, Valach, König). Diváci: 80

Hradiště: Kaška - Výrostek, Kocián, T. Blažek, Matějka (46. Mála), Valach (51. Zabloudil), Pichlík (82. Jonszta), Rybár (83. Z. Blažek), Čejka (75. Kačírek), Hubička, König

Božetice: Krause - Němeček, Kotrba, M. Fara, Januš, Čenda, Zeman, P. Stejkal (61. Tollinger), F. Stejskal (46. Horek), Čipera (46. Pinc), J. Fara (84. Plavec)

Zdroj: jcted.cz