Aktuality

Ve středu 12. července si dali funkcionáři fotbalových oddílů na Písecku dostaveníčko v sepekovské restauraci Na zastávce, aby Losovacím aktivem definitivně uzavřeli uplynulý ročník 2016-17 a také rozklíčovali herní plán nadcházející sezony ve všech soutěžích spadajících pod Okresní fotbalový svaz Písek. Zároveň se hlasovalo o setrvání dvou horlivě...

V sobotu 24. června krátce po poledni nastoupily k finálovému zápasu fotbalového Jitex Comfort Cupu, který pořádá Okresní fotbalový svaz Písek, rezervy Čimelic a Hradiště.

Za slunečného počasí se o víkendu 24. - 25. června na Hradišti, za podpory města Písek, které věnovalo 15 tisíc korun na jeho organizaci, odehrál letní turnaj Okresního fotbalového svazu Písek.

Pokud zastupitelstvo města Písek schválí (29.6.2017) naši žádost podle zásad o poskytování dotací na sportovní činnost dle článku čl. III. g),, dotace na podporu sportovní činnosti nad minimální limit", bude dle rozhodnutí Výkonného výboru poskytnuta tato dotace mimo jiné, na schválená sportovní soustředění mládeže a to pro kategorie: mladší...

Ve dvou plzeňských halách byl v sobotu rozehrán finálový turnaj Mistrovství ČR ve futsalu žen. Ze 12 zúčastněných týmů si osmička nejlepších vybojovala postup do nedělního čtvrtfinále, vyřazovací část proběhla v neděli v hale Lokomotivy Plzeň.

Město Písek v úzké spolupráci s TJ Hradiště z. s., bude pořádat ve dnech 16.-17.6.2017 mezinárodní fotbalový turnaj partnerských měst. Turnaj se uskuteční v našem areálu za účasti mužstev Wetzlaru (D), Velkého Krtíše (SK) a TJ Hradiště a to v kategoriích U13, U15.